Олександр Вілкул: «До початку нового навчального року школи Дніпропетровської області отримали 1245 сучасних комп’ютерів»

30 серп. 2012
До початку нового навчального року школи Дніпропетровської області отримали 1245 сучасних комп’ютерів. Сертифікати на їх отримання представникам шкіл вручили голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул та Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник. 83 заклади освіти отримали нову комп’ютерну техніку для оновлення технічної бази та забезпечення ефективного навчання школярів регіону.

«У рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» з метою покращення якості навчального процесу в області активно впроваджуються новітні інформаційні технології. З 1 вересня буде впроваджено Інтернет-школу для дітей з особливими потребами, які не мають можливості відвідувати навчальні заклади. А також Інтернет-школу для обдарованих дітей. Для забезпечення комфортного навчального процесу на Дніпропетровщині постійно оновлюються комп’ютерні класи. У 2012 році до початку нового навчального року за підтримки нашого Президента Віктора Януковича, Уряду та Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника 83 школи області отримали 1245 сучасних комп’ютерів для оновлення технічної бази», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Губернатор зазначив, що всі школи області на 100% забезпечені комп’ютерною технікою та підключенням до мережі Інтернет. Проводиться оновлення технічної бази навчальних закладів регіону.

Загалом за 2010-2011 роки на Дніпропетровщині для оновлення технічної бази шкіл було придбано 58 навчальних комп’ютерних комплексів та 24 мобільні комп’ютерні класи (до складу класів входять ноутбуки) для спеціальних шкіл і шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З 1 вересня 2012 року буде впроваджено проект «Обласна електронна школа», який об'єднує два підпроекти: «Інтернет-школа для дітей з особливими потребами» та «Інтернет-школа для обдарованих дітей».

Одержання школами області 1245 комп’ютерів підвищить ефективність навчального процесу та реалізації проектів «Електронний щоденник», «Електронний журнал» і «Електронна бібліотека» у 83 закладах освіти.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник зазначив, що Дніпропетровщина вибудовує найпередовішу освітню ланку: «Досягнення Дніпропетровщини в освітній сфері, дійсно, вражають. Цей регіон є регіоном-лідером із впровадження цифрових технологій в освіту. Передовими здобутками регіону є створення освітнього порталу, проекту 3D-садочку, обладнання  шкільних автобусів системою GPS-навігації».